Veliko nam je zadovoljstvo što
smo proteklih dana u Novom Pazaru ugostili grupu istaknutih turističkih novinara iz Srbije i zemalja regiona.
Naš grad i okolina još jednom su pokazali zašto su nezaobilazna tačka na turistickoj mapi Balkana. Zajedno sa našim gostima obišli smo bogato kulturno naslede sa liste UNESCO-a, uživali u lekovitim blagodetima naših
jedinstvenih banja, dok je kultni hotel „Vrbak“ bio savršen domaćin.
Naravno, poseta ne bi bila potpuna bez čuvenih mantija i novopazarskih ćevapa, ali ono što je naše goste najviše
fasciniralo jesu srdačni, gostoljubivi i otvoreni ljudi koji
cine dusu ovog grada.
Zahvaljujemo se na divnim recima i poseti. Deo atmosfere i dozivljaja możete pogledati u galeriji, a detaljne reportaže i emisije pratite na njihovom portalu i kanalima! http://turistickaprizma.rs